Články, Novinky

• Beyoncé používá Britneyino logo?!

14. dubna 2011 v 20:03 | Posted by Keira
Vypadáto, že se nám tu někdo pěkně opičí. Beyoncé chystá nové album a první ochutnávkou z něho je singl "Girl". Nejen že klip k tomuto singlu se nese v apokaliptickém stylu jako klip Britney "Till The World Ends", ale oběvuje se v něm i nové logo Beyoncé, které se výrazně (tím myslím dost) podobá logu Britney z Circus éry:

Britney toto logo používala před 2 lety při své Circus éře:• Rihanna feat. Britney Spears - S&M (Remix)

13. dubna 2011 v 10:34 | Posted by Keira
Duetů velkých jmen popu za rok napočítáte na prstech jedné ruky. O to více překvapí, když se spojí jedny z největších hvězd, a to na pouhý remix. Písničku "S&M" najdete na poslední studiovce "Loud" barbadoské krásky Rihanny a na upravenou verzi písničky si nepozvala nikoho menšího než Britney Spears. Oběma slečnám to v přisprostlém songu okořeněném vydatnou porcí různých hlasových udělátek pěkně šlape. Ačkoliv budeme opět za škarohlídy, kteří nedokážou Brit pochválit, je třeba poznamenat, že v tomto duetu je krásně vidět, jakým slabounkým hláskem Britney momentálně disponuje. Ovšem - nikdy neříkej nikdy, třeba Britney hlas opět najde. Ostatně posuďte sami!

Rihanna & Britney Spears - S&M (Remix)

...musicserver opravdu patří mezi ty co Britney nedokáží pochválit. Každý má hlas nějaký a myslím, že Britney má jedinečný hlas.

• Oficiální cover singlu S&M

11. dubna 2011 v 21:55 | Posted by Keira
Zde se můžete podívat se na oficiální cover remixového singlu Rihanny a Britney Spears - "S&M".
Song už je dostupný na Itunes.

• Britney se podílela na songu "Scary"

11. dubna 2011 v 20:45 | Posted by Keira
Na japonské verzi alba Femme Fatale se nachází bonusový song "Scary". A na booketu jsme objevili zajímavou informace o songu.
Doposud jsme si mysleli, že se Britney nepodílela na žádném songu na albu, ale... V japonské verzi je jasný důkaz, že to není pravda!

• Britney nenapsala píseň pro Selenu Gomez!

11. dubna 2011 v 20:30 | Posted by Keira
Nedávná zpráva o tom, že se Britney podílela na písni pro Selenu Gomez je nakonec nepravdivá.
"Whiplash" byl původně z roku 2008 a to pro album Britney Spears - Circus, na který se nakonec nedostal.
Selena vydá nové album letos v létě.

• Nahé, těhotné a slavné na obálkách časopisů

11. dubna 2011 v 20:03 | Posted by Keira
Všechno to začala herečka Demi Moore. Bylo to v srpnu roku 1991, když se nahá Demi objevila na obálce časopisu Vanity Fair v sedmém měsíci těhotenství s dcerou Scout Larue a zbořila tím jedno velké tabu.

Mezi napodobovatelky Demi Moore patří i popová hvězdička Britney Spears. V červenci roku 2006 bylo možné její nahou a těhotnou fotku vidět na obálce časopisu Bazaar. Čekala tehdy šestým měsícem svého druhého syna Jaydena.

"Být matkou je jedna z nejposvátnějších věcí," řekla tehdy Britney, která vypadala na fotografii neobyčejně vyrovnaně a dospěle. Magazínu se nicméně svěřila, že těhotenství není právě dobou, kdy by se cítila nejkrásnější ve svém životě.

• Album Femme Fatale debutuje v USA na 1. místě

6. dubna 2011 v 11:38 | Posted by Keira
Jak se předpokládalo, tak se taky stalo. Album Femme Fatale debutuje v oficiální americké albové hitparádě Billboard na 1. místě s prodejem cca 280 000 kusů za první týden! Album se tak stalo již jejím 6. #1 albem v USA.

Kromě USA je album na prvním místě také v Kanadě, Austrálii (a stalo se tak její prvním #1 albem v této zemi), Brazílii a Mexiku.
Pokud jde o ČR, tak i zde má album skvělé umístění. Minulý týden debutovalo na 6. místě a tento týden se dokonce posunulo na místo 5.

• Till the Worl Ends je druhá verze klipu I'm A Slave 4U

5. dubna 2011 v 21:11 | Posted by Keira
Z ukázky klipu "Till the World Ends" je celkem patrná podobnost s klipem, který Britney natočila v roce 2001 k singlu z alba "Britney" - "I'm A Slave 4U. Podívejte se sami:


• Soutěž o 10 CD Femme Fatale od Britney Spears

5. dubna 2011 v 20:10 | Posted by Keira
Popová hvězda konečně přestala mít problémy s alkoholem a drogami a věnuje se tomu, co jí jde nejlépe, hudbě. Její nové album je neuvěřitelně taneční záležitostí a Britney díky němu dostává fanoušky do jiné hudební dimenze.

Celé Femme Fatale se nese na vlnách elektronické hudby, kterou prolínají prvky popu, r´n´b nebo rapu, to vše ucelené do novodobé formy taneční muziky. Deska je hudebně velice podobná aktuálnímu albu od Black Eyed Peas, které taktéž sklidilo úspěšnou kritiku.

Britney Spears se na pulty českých obchodů dostala 28. března a deset z našich čtenářů má nyní možnost vyhrát po jednom CD. Soutěž trvá od 4. do 11. dubna, kdy proběhne slosování. Soutěžní otázka je jednoduchá:

Kdo z Black Eyed Peas vypomohl Britney s jedním ze songů na albu Femme Fatale?
a) Fergie
b) Will.I.Am.
c) Taboo

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu uveďte heslo Britney Spears. Slosování proběhne 11. dubna v 15 hodin a všichni výherci budou informováni e-mailem.

Tak neváhejte a zapojte se :)

zdroj: topzine.cz

• Rozhovor se Saturday Night Online

4. dubna 2011 v 14:40 | Posted by Keira
Britney na webu Saturday Night Online odpověděla na otázky, které jí tam pokládali fanoušci.

» Kdy jsi zjistila, že chceš být zpěvačkou?
Opravdu jsem milovala zpěv už od útlého větku a když mi bylo osm let, zúčastnila jsem se talentové soutěže. Poté jsem již bez pochyb věděla, že chci být zpěvačka. Vždy jsem věděla, že to bude velkou částí mého života. Cítila jsem to.

» Jak odlišné je album Femme Fatale od alba Circus?
Chtěla jsem, aby Femme Fatale bylo více energické a tanečnější. Myslím, že je trochu riskantnější a odvážnejší než Circus. Každou píseň vnímám jako unikátní s velkým významem.

» Jaká je tvá oblíbená píseň na Femme Fatale?
Nejraději mám "Till the World Ends". Miluju tanec a ten nápad o věčném tanci. Je sexy, silná a nutí vás hýbat se. Miluju tento song také proto, protože jsem si při natáčení videoklipu užila spoustu zábavy a myslím, že každý pozná proč.

» Jaký máš pocit z toho, že pro mnohé fanoušky jsi nejdůležitější osoba v jejich životě?
Je to opravdu lichotivé! To je to, co mě nudí každý den pokračovat. Moji fanoušci jsou neuvěřitelně podporující a jsem za to strašně vděčná!

» Co si myslíš o Justinu Bieberovi?
Myslím si, že je to mimořádně talentovaný umělec, který toho již hodně dokázal. Rozhodně o něm budeme slýchat ještě víc.

» Co můžeme očekávat od tvého dalšího videoklipu?
Pracovala jsem na něm s Rayem Kayem a on je prostě skvělý režisér! Myslím si, že je to sexy, smyslné video, které je taneční a svůdné. Miluju příběh, které se ve videu rozvíjí…je to nečekané. Nemůžu se dočkat, až ho všichni uvidí!

» Bude turné Femme Fatale vydáno na DVD?
Je to něco, o čem jsem už přemýšlela a opravdu bych ho ráda nabídla svým fanouškům. Možná!

» Splnily se všechny sny, které jsi měla jako dítě?
Většina se splnila. Více než jsem si jen mohla představit všemi možnými způsoby. Stále mám cíle, kterých bych chtěla dosáhnout a tvrdě na tom pracuji. Většinou to bylo ještě lepší, než jsem očekávala, jsem za to opravdu vděčná!

» Jaké jsi měla oblíbené umělce, když jsi vyrůstala?
Moji oblíbení umělci byli Madonna, Michael Jackson a Whitney Houston. Jejich talent, styl a tanec mě motivovali a milovala jsem, jak byli inovativní a vydláždili cestu pro mnoho dalších umělců. Ukázali mi, jak vystoupit z davu a být odlišná.

» Kdo je tvá módní ikona?
Miluju Sarah Jessicu Parker, které se obléká krásně a žensky. Miluju i osobitý a sexy styl Jennifer Lopez.
zdroj: LB.net

• Novinky ve zkratce

4. dubna 2011 v 14:35 | Posted by Keira
  • Hudební odborníci předpokládají, že album Femme Fatale prodá v USA kolem 290 000 kopií za svůj první týden prodeje a bude tak debutovat na 1. místě albové hitparády Billboard.
  • Britney dostala neuvěřitelně lukrativní nabídku, která činí 100 miliónů dollarů (cca 1,7 miliardy Kč). Nabídku dostala od magnátů z Las Vegas, kteří po ní za tuhle ohromnou sumu chtějí, aby permanentně vystupovala se svou show právě ve Vegas.
  • Larry Rudolph, manažer Britney, prozradil stanici MTV, že turné se bude nést v "apokalyptickém stylu". Nechali se prý inspirovat písní/videoklipem "Till The World Ends".
  • Dr. Luke, jeden ze dvou hlavních producentů alba Femme Fatale, řekl magazínu Rolling Stone, že by z nové desky Britney rádi vydali až 6 singlů!
  • Zítra, 2. dubna, Britney Spears poskytne další rozhovor v rádiu. Tentokrát ji vyzpovídají Johnjay a Rich.

• Nový design BritneySpears.com

30. března 2011 v 13:28 | Posted by Keira
Na oficiálních stránkách BritneySpears.com byl spuštěn nový design, který je ve stylu nového alba Femme Fatale, které vyšlo právě dnes, 29. března. Jak se Vám design líbí? Mě moc :)

Nový design BritneySpears.com

• Album Femme Fatale je 5. nejprodávanější v ČR!

30. března 2011 v 13:02 | Posted by Keira
Britney Spears se svým novým albem Femme Fatale zaznamenala v ČR nezvykle vysoký debut! A to rovnou na krásném 5. místě. Údaje jsou za minulý týden, kdy některé obchody již album prodávaly, i když album vyšlo teprve včera, 28. března. Gratuluji!

• Britney Spears a Ryan Seacrest budou moderovat Wango Tango

30. března 2011 v 12:49 | Posted by Keira
Americký moderátor Ryan Seacrest bude 14. května uvádět festival Wango Tango, který se uskuteční v Los Angeles v aréně Staples Center. Britney Spears zde bude jako speciální host a dokonce mu s uváděním celé show i trochu pomůže.
A nebude to poprvé, kdy se popová princezna objeví na tomto festivalu. Vystoupila zde v roce 1999 a 2001.
Těšíte se?

• Vystoupení v Rain Nightclub v Las Vegas

30. března 2011 v 12:47 | Posted by Keira
Britney Spears, 25. března, vystoupila v klubu Rain Nightclub v Las Vegas. Vystoupila se songy "Hold It Against Me", "Big Fat Bass" a "Till The World Ends". Vystoupení se natáčelo pro MTV a bude odvysíláno 3. dubna.
Videa od fanoušků jsou bud' nekvalitní nebo moc krátká, proto sem dám až profesionální záznam :)

• Bude Britney v show Ellen DeGeneres??

30. března 2011 v 12:44 | Posted by Keira
Ellen DeGeneres ve své show oznámila, že ve své show přívítá jako hosta Britney Spears. Britney se v show měla objevit 29. března z důvodu neshod na obouch stranách byl termín přesunut. Datum není známí.

• Britney Spears v novém Bravu

17. února 2011 v 15:39 | Posted by Keira
V novém čísle českého časopisu Bravo se objevil článek o Britney:
Bitva POP-QUEENS!
Britney se vrací, Lady Gaga zuří!
Také tam najdete úžasný plakát Brit, na který byla použita nádherná nová fotka :)

ILoveBritney.blog.cz

• Album „Femme Fatale“ vyjde 29. března

17. února 2011 v 15:03 | Posted by Keira
Sedmé studiové album Britney Spears "Femme Fatale" vyjde oficiálně 29. března 2011.
Videoklip "Hold It Against Me", který režíroval švédský režisér Jonas Åkerlund, bude mít premiéru na VEVO a hudební stanici "MTV" již 17. února v 21:56 amerického času (u nás v 4:56 ráno).
K tomuto oficiálnímu prohlášení byla uvolněna i nová promo fotka:• „Femme Fatale – Premium Fan Edition“

17. února 2011 v 14:06 | Posted by Keira
Femme Fatale


Jak už jsme Vás informovali dříve, nové album Britney Spears "Femme Fatale" se bude prodávat v klasické verzi, v deluxe verzi a nyní se v e-shopu Sony Music objevila i speciální Premium Fan Edition, která bude stát (bez poštovného) přibližně 1 150 Kč.
Obsah této edice bude:
  • 32stránková limitovaná vázaná fotokniha
  • Deluxe verze alba Femme Fatale s exkluzivním artworkem
  • Vinylový disk "Hold It Against Me"
  • Celé album ke stáhnutí v digitální podobě
Všechny verze alba "Femme Fatale", včetně téhle edice, si můžete předobjednat na stránkách Sony Music.

zdroj: LB.net

• Promo k albu „Femme Fatale“ bude velké

17. února 2011 v 14:02 | Posted by Keira
ILoveBritney.blog.cz
Americký blogger Perez Hilton měl telefonát s Adamem Leberem a Larrym Rudolphem, manažery Britney Spears. Během dlouhé konverzace mu prozradili něco o plánech do budoucnosti.
Britney samozřejmě bude progagovat své nové album. Bude vystupovat v televizi, bude fotit pro časopisy, bude poskytovat interview a mnoho dalších věcí. Některá oficiální prohlášení o promo by měla proběhnout již brzy. Manažer Britney slíbil, že ji budem vídat hodně a "všude".
Kromě propagace se bavili i o videoklipu, ve kterém má být scéna, kde Britney bojuje sama proti sobě.

zdroj: LB.net
 
 

Reklama

| Archiv | Search Something | COPYRIGHT © ILoveBritney.blog.cz 2008 - 2010 | All Rights Reserved | Thank You For Visiting |
_______________________________________________________________

COPYRIGHT © ILOVEBRITNEY.BLOG.CZ 2008-2011

____________________________________________________________________
Tato stránka je tvořená jednou fanynkou a to pouze pro fanoušky Britney Spears. Neručím
za pravost informací, správný překlad článků ani fotek. Všechny informace si hledám sama
na zahraničních i českých stránkách. Je zakázáno odstraňovat tag z fotek!
Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím při kopírování uváděj zdroj. Toto
je pouze fan stránka, porušování práv není úmysl. This is only fan site. No copyright infringement is intended.

.